Kontakt oss

Du er alltid velkommen til en prat med oss i våre grønne lokaler i Waldemar Thranes gate 98B – send en mail til kim@simpleness.no hvis du har lyst til å stikke innom.

Ansatte
Et tverrfaglig miljø med digitale
 og kreative hoder
Bilde av Kim Gerhardsen

Kim Gerhardsen
Byråleder
+47 99364358
kim@simpleness.no

Bilde av Nora Gaupseth

Nora Gaupseth
Daglig leder (i permisjon)
nora@simpleness.no

Bilde av Jonas Brusselmans

Jonas Brusselmans
Forretningsutvikler
jonas@simpleness.no

Bilde av Tony Næss

Tony Næss
Kreativ leder
tony@simpleness.no

Bilde av Mats Larsen

Mats Larsen
UX-lead og avdelingsleder
mats@simpleness.no

Bilde av Halvard Lien Simonsen

Halvard Lien Simonsen
Vekstrådgiver og avdelingsleder
halvard@simpleness.no

Bilde av Stine Stenhaug

Stine Stenhaug
Rådgiver
stine@simpleness.no

Bilde av Mari Ekkje

Mari Ekkje
Prosjektleder
mari@simpleness.no

Bilde av Anine Eckhoff

Anine Eckhoff
Brand Manager
anine@simpleness.no

Bilde av Marte Ruus

Marte Ruus
Brand Manager
marte@simpleness.no

Bilde av Ingvild Moe

Ingvild Moe
AD og designer
ingvild@simpleness.no

Bilde av Stig-Ruben Fagerhøi Hansen

Stig-Ruben Fagerhøi Hansen
Utvikler
stig@simpleness.no

Bilde av Marie Steffensen

Marie Steffensen
Designer
marie@simpleness.no

Bilde av Henrik Grøgaard

Henrik Grøgaard
Performance og SEO
henrik@simpleness.no

Bilde av Håkon Mathiesen

Håkon Mathiesen
Utvikler
hakon@simpleness.no

Bilde av Christoffer Sørensen

Christoffer Sørensen
Utvikler
christoffer@simpleness.no

Bilde av Alexander Fallo

Alexander Fallo
Tekstforfatter
Frilans

Bilde av Alette Hovik Kjeldsberg

Alette Hovik Kjeldsberg
Designer
Frilans

Bilde av Helena Tusvik Rosenlund

Helena Tusvik Rosenlund
Innholdsprodusent
Frilans

Bilde av Sindre Ofstad

Sindre Ofstad
Motion / Video
Frilans