Kontakt oss

Vi holder til i nye og grønne lokaler i Waldemar Thranes gate 98, Oslo. Kontakt oss hvis du ønsker en liten prat for å vite mer om hva vi gjør og hvordan vi jobber.

Ansatte
Et tverrfaglig miljø med digitale 
og redaksjonelle hoder
Bilde av Jonas Brusselmans

Jonas Brusselmans
Rådgiver
jonas@simpleness.no

Bilde av Tony Næss

Tony Næss
Daglig leder
tony@simpleness.no

Bilde av Nora Gaupseth

Nora Gaupseth
Prosjektleder
nora@simpleness.no

Bilde av John Tøsse Kolvik

John Tøsse Kolvik
Designer
john@simpleness.no

Bilde av Stine Stenhaug

Stine Stenhaug
Kommunikasjonsrådgiver
stine@simpleness.no

Bilde av Halvard Lien Simonsen

Halvard Lien Simonsen
Rådgiver
halvard@simpleness.no

Bilde av Anine Eckhoff

Anine Eckhoff
Tekstforfatter og webredaktør
anine@simpleness.no

Bilde av Mats Larsen

Mats Larsen
Designer
mats@simpleness.no

Bilde av Henrik Grøgaard

Henrik Grøgaard
Digital markedsfører
henrik@simpleness.no

Bilde av Ingvild Moe

Ingvild Moe
Designer og AD
ingvild@simpleness.no

Bilde av Stig-Ruben Fagerhøi Hansen

Stig-Ruben Fagerhøi Hansen
Utvikler
stig@simpleness.no

Bilde av Mathias Novas

Mathias Novas
Utvikler
mathias@simpleness.no

Bilde av Stian Martinsen

Stian Martinsen
Utvikler
stian@simpleness.no

Bilde av Alexander Fallo

Alexander Fallo
Tekstforfatter
alexander@simpleness.no

Bilde av Håkon Mathiesen

Håkon Mathiesen
Utvikler
hakon@simpleness.no