Kontakt oss

Vi har nylig flyttet inn i splitter nye lokaler i Waldemar Thranes gate 98, Oslo. Kom innom for en deilig kopp kaffe om det er noe du vil vi skal hjelpe deg med.

Ansatte
Et tverrfaglig miljø med digitale 
og redaksjonelle hoder
Bilde av Jonas Brusselmans

Jonas Brusselmans
Rådgiver
jonas@simpleness.no

Bilde av Tony Næss

Tony Næss
Daglig leder
tony@simpleness.no

Bilde av Nora Gaupseth

Nora Gaupseth
Prosjektleder
nora@simpleness.no

Bilde av John Tøsse Kolvik

John Tøsse Kolvik
Designer
john@simpleness.no

Bilde av Mats Larsen

Mats Larsen
Designer
mats@simpleness.no

Bilde av Stine Stenhaug

Stine Stenhaug
Innhold og digital markedsføring
stine@simpleness.no

Bilde av Henrik Grøgaard

Henrik Grøgaard
Digital markedsfører
henrik@simpleness.no

Bilde av Anine Eckhoff

Anine Eckhoff
Tekstforfatter og webredaktør
anine@simpleness.no

Bilde av Stig-Ruben Fagerhøi Hansen

Stig-Ruben Fagerhøi Hansen
Utvikler
stig@simpleness.no

Bilde av Mathias Novas

Mathias Novas
Utvikler
mathias@simpleness.no

Bilde av Stian Martinsen

Stian Martinsen
Utvikler
stian@simpleness.no

Bilde av Halvard Lien Simonsen

Halvard Lien Simonsen
Rådgiver
halvard@simpleness.no

Bilde av Andreas Bastian Nordberg

Andreas Bastian Nordberg
Kreatør
andreas@simpleness.no

Bilde av Alexander Fallo

Alexander Fallo
Tekstforfatter
alexander@simpleness.no