Nysgjerrig på hva vi kan gjøre for din bedrift?

Kontakt oss

Vi har nylig flyttet inn i splitter nye lokaler i Waldemar Thranes gate 98, Oslo. Kom innom for en deilig kopp kaffe om det er noe du vil vi skal hjelpe deg med.

Ansatte
Et tverrfaglig miljø med digitale 
og redaksjonelle hoder
Bilde av Jonas Brusselmans

Jonas Brusselmans
Rådgiver
+47 932 86 885
jonas@simpleness.no

Bilde av Tony Næss

Tony Næss
Daglig leder
+47 468 43 637
tony@simpleness.no

Bilde av Nora Gaupseth

Nora Gaupseth
Prosjektleder
+47 922 36 291
nora@simpleness.no

Bilde av John Tøsse Kolvik

John Tøsse Kolvik
Designer
+47 915 57 303
john@simpleness.no

Bilde av Mats Larsen

Mats Larsen
Designer
+47 936 44 273
mats@simpleness.no

Bilde av Stine Stenhaug

Stine Stenhaug
Innhold og digital markedsføring
+47 452 616 13
stine@simpleness.no

Bilde av Henrik Grøgaard

Henrik Grøgaard
Digital markedsfører
+47 413 64 444‬
henrik@simpleness.no

Bilde av Anine Eckhoff

Anine Eckhoff
Tekstforfatter og kreatør
+47 477 56 308
anine@simpleness.no

Bilde av Stig-Ruben Fagerhøi Hansen

Stig-Ruben Fagerhøi Hansen
Utvikler
+47 412 60 628
stig@simpleness.no

Bilde av Mathias Novas

Mathias Novas
Utvikler
+47 413 31 382
mathias@simpleness.no

Bilde av Stian Martinsen

Stian Martinsen
Utvikler
+47 930 39 586
stian@simpleness.no